Cyclon Bike Care Detailing Brush
Kód: B040Súvisiaci tovar
Cyclon Bike Care All Weather Lube 125Ml Mazanie
SKLADOM
(1 ks)
od €4,95
Jednotková cena:
od €111,20 / 1 l
€25,80
–30 %
Pasta Motorex Carbon Paste 100g
SKLADOM
(>2 ks)
€18
Jednotková cena:
€180 / 1 kg
Mazivo Cc Chain Lube Extreme 300 Ml
SKLADOM
(>2 ks)
€8,90
Jednotková cena:
€29,67 / 1 l
Podrobný popis
Cyclon kefa na detaily. Špeciálne navrhnutá pre ťažko dostupnú a odolnú špinu na nábojoch, brzdách a korunách vidlíc. Kefa je vyrobená z trvanlivých nylonových štetín a pogumované okraje zaisťujú maximálnu ochranu pri čistení. Nie je určená na čistenie lakovaných dielov/povrchov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Čistiace prostriedky |
|---|---|
| EAN: | 8713504008978 |
Čistič Cc Chain Cleaner Aerosol 400 Ml
SKLADOM
(>2 ks)
€9,90
Jednotková cena:
€24,75 / 1 l
€5,90
–16 %
Čistič Cc Brakepad Cleaner 150 Ml
SKLADOM
(>2 ks)
€4,90
Jednotková cena:
€32,67 / 1 l
Motul Dry Clean Čistič Bicykla 0,5L
SKLADOM
(>2 ks)
€15,50
Jednotková cena:
€31 / 1 l
Motul Frame Clean Čistič Bicykla 0,5L
SKLADOM
(>2 ks)
€11,60
Jednotková cena:
€23,20 / 1 l
| Výrobná spoločnosť : | CyclOn B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Scheltseweg 4c 5374EB, Schaijk The Netherlands, Holandsko |
| E-mail : | sales@cyclon.nl |
