Superior iXP 6.5 Gloss Petrol / Petrol Grey | Elektrobicykel

Kód: 801.2026.79013
€2 699 –0 %
Elektrobicykel Superior iXP 6.5 Gloss Petrol / Petrol Grey – foto 1
€2 699 –0 % €2 690 Jednotková cena:

Zvoľte variant

Superior iXP 6.5 je elektrobicykel postavený na ráme SU-E41-02 s pohonom Shimano Cues. Brzdenie zabezpečujú kotúčové hydraulické brzdy. Poháňa ho motor BOSCH Performance SX s batériou 400 Wh.

Detailné informácie

Veľkosť rámu: XS
Do 5 dní | 801.2026.79013 EAN: 8592842215893
€2 699
€2 690
Veľkosť rámu: S
Do 5 dní | 801.2026.79014 EAN: 8592842215909
€2 699
€2 690
Veľkosť rámu: M
Do 5 dní | 801.2026.79015 EAN: 8592842215916
€2 699
€2 690
Veľkosť rámu: L
Do 5 dní | 801.2026.79016 EAN: 8592842215923
€2 699
€2 690
Veľkosť rámu: XL
Do 5 dní | 801.2026.79017 EAN: 8592842215930
€2 699
€2 690

Podrobný popis

 
Elektrobicykel

Superior iXP 6.5 Gloss Petrol / Petrol Grey 2026

Superior iXP 6.5 je elektrobicykel, ktorý si poradí s tvojimi jazdnými plánmi.

Superior iXP 6.5 je elektrobicykel postavený na ráme SU-E41-02. O tlmenie sa stará vidlica RockShox Judy Silver TK.

Presné radenie zabezpečuje pohon Shimano Cues. O brzdenie sa starajú kotúčové hydraulické brzdy. Bicykel jazdí na kolesách Schwalbe Smart Sam.

Kľúčové parametre pre Superior iXP 6.5 Gloss Petrol / Petrol Grey

Ikona RÁM
RÁM
SU-E41-02
Ikona MOTOR
MOTOR
BOSCH Performance SX
Ikona BATÉRIA
BATÉRIA
400 Wh
Ikona MENIČ
MENIČ
Shimano Cues
Ikona BRZDY
BRZDY
Kotúčové hydraulické
Ikona KOLESÁ
KOLESÁ
—

O modeli Superior iXP 6.5

Superior iXP 6.5 je ľahký horský elektrobicykel typu hardtail, ktorý spája prirodzený pocit z jazdy s efektívnou elektrickou asistenciou pre každodenné jazdy aj dlhšie výlety. Nový hliníkový rám s cestovnou geometriou, kompaktný motor Bosch Performance SX a vzduchová odpružená vidlica RockShox Judy so zdvihom 100 mm poskytujú pohodlné, stabilné a ľahké ovládanie. Integrovaná batéria s kapacitou 400 Wh pokryje bežné trasy aj náročnejšie okruhy. Vďaka radeniu Shimano CUES 1×11 a hydraulickým brzdám je Superior iXP 6.5 všestranným elektrobicyklom s ľahkým a vyváženým charakterom.

Geometria

RozmerXSSMLXL
BB DROP (mm)6060606060
SEAT TUBE LENGTH (mm)365406457508559
EFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (mm)550570590610630
STACK HEIGHT (mm)632642651660670
REACH (mm)369386403421438
SEAT TUBE ANGLE7474747474
HEAD TUBE ANGLE6969696969
REAR CENTER (mm)450450450450450
HEAD TUBE LENGTH (mm)110120130140150
WHEELBASE (mm)10811102112311441165
STEM (mm)4545454545
HANDLEBAR (mm)760760760760760
CRANKSET (mm)160160165170170
Seatpost (mm)350350350350350

Dodatočné parametre

Kategória: Horské hardtail elektrobicykle
Motor: Bosch
Kapacita batérie: 400Wh
Materiál: Hliník
Sada: Shimano CUES
Farba: Modrá
Priemer kolies: 29"
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Typ vidlice: Vzduchová
Zdvih vidlice: 80-100mm
Počet prevodov: 1x11
Modelový rok: 2026
Výrobca: SUPERIOR
Modelová rada: iXP
Rám: SU-E41-02, Alu 6061 T6, Touring Geometry, Smooth Welding, Bosch system ready, removable integrated battery, Inner Cable Routing
Vidlica: RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel
Hlavové zloženie: ACROS AZX-327R1, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120°
Motor: BOSCH Performance SX, 55Nm
Batéria: BOSCH CompactTube, 400Wh
Displej: BOSCH Kiox 300
Nabíjačka: BOSCH 2A
Radenie: SHIMANO CUES SL-U6000-11R, RAPIDFIRE Plus, 11-speed
Prehadzovačka: SHIMANO CUES RD-U6000, Shadow Plus Design
Kľuky: ONE Race, Alloy
Kazeta: SHIMANO CUES CS-LG400, 11-speed, 11-50T
Reťaz: KMC eGLIDE, LinkGlide
Predná brzda: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
Zadná brzda: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
Predný kotúč: SHIMANO SM-RT10, 180mm
Zadný kotúč: SHIMANO SM-RT10, 180mm
Predný plášť: Schwalbe Smart Sam, KevlarGuard, 29x2.40"
Zadný plášť: Schwalbe Smart Sam, KevlarGuard, 29x2.40"
Riaditká: ONE Alloy, 20mm rise, 35mm
Predstavec: ONE Race, Alloy, 35mm, 0°
Gripy: ONE Sport Ergo, Lock-On
Sedlo: Selle Royal Vivo
Sedlovka: ONE Sport, Alloy, 30.9mm
Objímka sedlovky: ONE CC-610, 34.9mm, with Quick Release level, Black
Hmotnosť: 21.00 kg
Farba: Gloss Petrol / Petrol Grey

Bicykle SUPERIOR predávame ako autorizovaný predajca - horské, celoodpružené, krosové, trekingové, gravel, cestné aj detské bicykle a elektrobicykle. Superior máme vystavené na predajniach v Bratislave aj Trenčíne, takže si ho pred kúpou môžeš vyskúšať.

#ShowMore#

Ktorý Superior je pre tebaPrečo u násO značkeČasté otázky

Autorizovaný predajca SUPERIOR. Doprava bicykla po Slovensku zdarma od 1 000 €, osobný odber v Bratislave a Trenčíne je vždy zadarmo.

Ktorý SUPERIOR bicykel je pre teba?

Horské bicykle SUPERIOR
Hardtaily na traily, maratóny aj XC preteky.
Horské Superior ›

Celoodpružené bicykle SUPERIOR
Rýchle a ľahké celoodpružené MTB do terénu.
Celoodpružené Superior ›

Krosové a trekingové SUPERIOR
Na cyklotrasy, výlety aj do mesta.
Krosové Superior ›

Gravel bicykle SUPERIOR
Asfalt, šotolina aj lesné cesty na jednom bicykli.
Gravel Superior ›

Cestné bicykle SUPERIOR
Na tréning, preteky aj dlhé jazdy po ceste.
Cestné Superior ›

Elektrobicykle SUPERIOR
Horské, gravel, trekingové aj mestské e-biky.
E-biky Superior ›

Detské bicykle SUPERIOR
Ľahké juniorské bicykle pre malých aj väčších jazdcov.
Detské Superior ›

Prečo kúpiť SUPERIOR v CykloShope?

Autorizovaný predajca
Originálne bicykle SUPERIOR so zákonnou zárukou a servisom priamo u nás.

Vyskúšaš pred kúpou
Superior máme na predajniach v Bratislave aj Trenčíne - príď si sadnúť a otestovať ho.

Nastavíme ti ho
Pri osobnom odbere ti bicykel nastavíme - výšku sedla, riadidlá aj páky.

Servis po kúpe
Prvá garančná prehliadka je zdarma v našom servise v Bratislave alebo Trenčíne.

O značke SUPERIOR

SUPERIOR vznikol v roku 1993 v českej Kopřivnici. Od roku 2002 patrí pod spoločnosť BIKE FUN International, najväčšieho výrobcu bicyklov a elektrobicyklov v Česku. Bicykle Superior sa dodnes vyvíjajú a skladajú v Kopřivnici a značka stavia na rýchlosti, ľahkosti a čistom dizajne.

Vývoj a montáž v Česku
Bicykle sa navrhujú aj skladajú v Kopřivnici, rámy pochádzajú z vybraných tovární v Taiwane a Európe.

Priekopník 29" kolies
V roku 2004 začal Superior ako prvá európska značka sériovo vyrábať bicykle s 29" kolesami.

Overené vo Svetovom pohári
Značka má vlastný tím, ktorý jazdí Svetový pohár v cross-country.

Tri roky vývoja
Vývoj nového modelu trvá zhruba tri roky a posledný z nich patrí testovaniu.

Časté otázky o bicykloch SUPERIOR

Je SUPERIOR dobrá značka bicyklov?

Áno. Superior má od roku 1993 vlastný vývoj, bicykle sa skladajú v Česku a značka testuje svoje modely aj vo Svetovom pohári MTB. Ponúka horské, cestné, gravel, trekingové, detské bicykle aj elektrobicykle.

Kde sa vyrábajú bicykle SUPERIOR?

Bicykle Superior sa vyvíjajú a skladajú v Kopřivnici v Česku. Rámy pochádzajú z vybraných tovární v Taiwane a Európe.

Kde kúpiť bicykel SUPERIOR na Slovensku?

V CykloShope - sme autorizovaný predajca SUPERIOR. Bicykle si môžeš objednať v e-shope alebo pozrieť a vyskúšať na predajni v Bratislave (Hrdličkova 34) či v Trenčíne (Legionárska 43).

Môžem si SUPERIOR vyskúšať pred kúpou?

Áno. Bicykle Superior máme vystavené na oboch predajniach a môžeš sa na nich previezť priamo pred predajňou.

Koľko stojí doprava bicykla SUPERIOR?

Po Slovensku 10 €, pri bicykli od 1 000 € je doprava zdarma. Osobný odber na predajni je vždy zadarmo.

Poradíme ti s výberom Superior bicykla

Výrobná spoločnosť : BIKE FUN International s.r.o.
Adresa : Areál Tatry 1445/2, Kopřivnice, 742 21, Česká republika
E-mail : info@bikefunint.com

Ak potrebuješ radu...

Milan ti rád poradí
Milan
Milan

Ak potrebuješ radu...

Milan ti rád poradí