Superior eWAY 6.4 Gloss Soft Green | Elektrobicykel

Kód: 801.2026.78024
€3 350 –7 % €3 099 Jednotková cena:

Zvoľte variant

Superior eWAY 6.4 je elektrobicykel postavený na ráme Alu 6061 T6 s pohonom Shimano Cues. Brzdenie zabezpečujú kotúčové hydraulické brzdy. Poháňa ho motor BOSCH Performance Line s batériou 500 Wh.

Detailné informácie

Veľkosť rámu: 500mm (M)
informujte sa | 801.2026.78025 EAN: 8592842217880
€3 350
€3 099
Veľkosť rámu: 460mm (S)
informujte sa | 801.2026.78024 EAN: 8592842217873
€3 350
€3 099
Veľkosť rámu: 540mm (L)
informujte sa | 801.2026.78026 EAN: 8592842217897
€3 350
€3 099
Veľkosť rámu: 580mm (XL)
informujte sa | 801.2026.78027 EAN: 8592842217903
€3 350
€3 099

Podrobný popis

 
Elektrobicykel

Superior eWAY 6.4 Gloss Soft Green 2026

Superior eWAY 6.4 je elektrobicykel, ktorý si poradí s tvojimi jazdnými plánmi.

Superior eWAY 6.4 je elektrobicykel postavený na ráme Alu 6061 T6. O tlmenie sa stará vidlica RST Volant.

Presné radenie zabezpečuje pohon Shimano Cues. O brzdenie sa starajú kotúčové hydraulické brzdy. Bicykel jazdí na kolesách SCALATO MONDANO.

Kľúčové parametre pre Superior eWAY 6.4 Gloss Soft Green

Ikona RÁM
RÁM
Alu 6061 T6
Ikona MOTOR
MOTOR
BOSCH Performance Line
Ikona BATÉRIA
BATÉRIA
500 Wh
Ikona MENIČ
MENIČ
Shimano Cues
Ikona BRZDY
BRZDY
Kotúčové hydraulické
Ikona KOLESÁ
KOLESÁ
—

O modeli Superior eWAY 6.4

Superior eWAY 6.4 je mestský elektrobicykel s novým rámom s nízkym nástupom, silným stredovým motorom Bosch Performance so 75 Nm a batériou s kapacitou 500 Wh, ktorá umožňuje dojazd až 120 km. O radenie sa stará spoľahlivá prehadzovačka Shimano CUES a pohodlné vzpriamené posadenie doladíte nastaviteľným predstavcom. Superior eWAY 6.4 je plne vybavený na jazdu v meste, po cyklotrasách aj spevnených cestách v prírode. Oceníte kompletnú mestskú výbavu: blatníky, svetlá, zámok AXA a stojan. Hydraulické kotúčové brzdy a reflexné plášte SCALATO Mondano pridávajú istotu a bezpečnosť za každého počasia. Superior eWAY 6.4 je praktický spoločník do mesta.

Geometria

Rozmer460mm (S)500mm (M)540mm (L)580mm (XL)
BB DROP (mm)62626262
SEAT TUBE LENGTH (mm)460500540580
EFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (mm)580600620640
STACK HEIGHT (mm)604626648670
REACH (mm)390397403409
SEAT TUBE ANGLE72,57271,571
HEAD TUBE ANGLE6969,870,571,2
REAR CENTER (mm)485485485485
HEAD TUBE LENGTH (mm)170180190200
WHEELBASE (mm)1127113311391145
HANDLEBAR (mm)620620620620
CRANKSET (mm)170170170170
Seatpost (mm)300300300300

Dodatočné parametre

Kategória: Mestské elektrobicykle
Motor: Bosch
Kapacita batérie: 500Wh
Materiál: Hliník
Sada: Shimano CUES
Farba: Zelená
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Typ vidlice: Pružinová
Zdvih vidlice: Do 50mm
Počet prevodov: 1x9
Modelový rok: 2026
Výrobca: SUPERIOR
Modelová rada: eWAY
Rám: Alu 6061 T6, Touring Geometry, Smooth Welding, Bosch system ready, integrated battery, Inner Cable Routing
Vidlica: RST Volant, 1-1/8", QR Type, 50mm travel
Hlavové zloženie: ONE PT-1866A-078-2 1-1/8“, ID52, Integrated
Motor: BOSCH Performance Line, 75Nm
Batéria: BOSCH PowerTube, 500Wh
Displej: BOSCH Purion 200
Nabíjačka: BOSCH 2A
Radenie: SHIMANO CUES SL-U4000-9R, RAPIDFIRE Plus, 9-speed
Prehadzovačka: SHIMANO CUES RD-U4000, Shadow Design
Kľuky: ONE Sport, Alloy
Kazeta: SHIMANO CUES CS-LG300, 9-speed, 11-41T
Reťaz: KMC eGLIDE, LinkGlide
Predná brzda: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
Zadná brzda: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
Predný kotúč: SHIMANO SM-RT30, 160mm
Zadný kotúč: SHIMANO SM-RT30, 160mm
Predný plášť: SCALATO MONDANO, 50-622, Reflective Tape
Zadný plášť: SCALATO MONDANO, 50-622, Reflective Tape
Riaditká: ONE Alloy, 38mm rise, 31.8mm
Predstavec: ONE, Alloy, 31.8mm, Adjustable
Gripy: HERRMANS Altro, ergonomic
Sedlo: Selle Royal Explora
Sedlovka: ONE Sport, Alloy, 30.9mm
Objímka sedlovky: ONE FR-E04_01, 34.9mm, Black
Hmotnosť: 29.35 kg
Farba: Gloss Soft Green

Bicykle SUPERIOR predávame ako autorizovaný predajca - horské, celoodpružené, krosové, trekingové, gravel, cestné aj detské bicykle a elektrobicykle. Superior máme vystavené na predajniach v Bratislave aj Trenčíne, takže si ho pred kúpou môžeš vyskúšať.

#ShowMore#

Ktorý Superior je pre tebaPrečo u násO značkeČasté otázky

Autorizovaný predajca SUPERIOR. Doprava bicykla po Slovensku zdarma od 1 000 €, osobný odber v Bratislave a Trenčíne je vždy zadarmo.

Ktorý SUPERIOR bicykel je pre teba?

Horské bicykle SUPERIOR
Hardtaily na traily, maratóny aj XC preteky.
Horské Superior ›

Celoodpružené bicykle SUPERIOR
Rýchle a ľahké celoodpružené MTB do terénu.
Celoodpružené Superior ›

Krosové a trekingové SUPERIOR
Na cyklotrasy, výlety aj do mesta.
Krosové Superior ›

Gravel bicykle SUPERIOR
Asfalt, šotolina aj lesné cesty na jednom bicykli.
Gravel Superior ›

Cestné bicykle SUPERIOR
Na tréning, preteky aj dlhé jazdy po ceste.
Cestné Superior ›

Elektrobicykle SUPERIOR
Horské, gravel, trekingové aj mestské e-biky.
E-biky Superior ›

Detské bicykle SUPERIOR
Ľahké juniorské bicykle pre malých aj väčších jazdcov.
Detské Superior ›

Prečo kúpiť SUPERIOR v CykloShope?

Autorizovaný predajca
Originálne bicykle SUPERIOR so zákonnou zárukou a servisom priamo u nás.

Vyskúšaš pred kúpou
Superior máme na predajniach v Bratislave aj Trenčíne - príď si sadnúť a otestovať ho.

Nastavíme ti ho
Pri osobnom odbere ti bicykel nastavíme - výšku sedla, riadidlá aj páky.

Servis po kúpe
Prvá garančná prehliadka je zdarma v našom servise v Bratislave alebo Trenčíne.

O značke SUPERIOR

SUPERIOR vznikol v roku 1993 v českej Kopřivnici. Od roku 2002 patrí pod spoločnosť BIKE FUN International, najväčšieho výrobcu bicyklov a elektrobicyklov v Česku. Bicykle Superior sa dodnes vyvíjajú a skladajú v Kopřivnici a značka stavia na rýchlosti, ľahkosti a čistom dizajne.

Vývoj a montáž v Česku
Bicykle sa navrhujú aj skladajú v Kopřivnici, rámy pochádzajú z vybraných tovární v Taiwane a Európe.

Priekopník 29" kolies
V roku 2004 začal Superior ako prvá európska značka sériovo vyrábať bicykle s 29" kolesami.

Overené vo Svetovom pohári
Značka má vlastný tím, ktorý jazdí Svetový pohár v cross-country.

Tri roky vývoja
Vývoj nového modelu trvá zhruba tri roky a posledný z nich patrí testovaniu.

Časté otázky o bicykloch SUPERIOR

Je SUPERIOR dobrá značka bicyklov?

Áno. Superior má od roku 1993 vlastný vývoj, bicykle sa skladajú v Česku a značka testuje svoje modely aj vo Svetovom pohári MTB. Ponúka horské, cestné, gravel, trekingové, detské bicykle aj elektrobicykle.

Kde sa vyrábajú bicykle SUPERIOR?

Bicykle Superior sa vyvíjajú a skladajú v Kopřivnici v Česku. Rámy pochádzajú z vybraných tovární v Taiwane a Európe.

Kde kúpiť bicykel SUPERIOR na Slovensku?

V CykloShope - sme autorizovaný predajca SUPERIOR. Bicykle si môžeš objednať v e-shope alebo pozrieť a vyskúšať na predajni v Bratislave (Hrdličkova 34) či v Trenčíne (Legionárska 43).

Môžem si SUPERIOR vyskúšať pred kúpou?

Áno. Bicykle Superior máme vystavené na oboch predajniach a môžeš sa na nich previezť priamo pred predajňou.

Koľko stojí doprava bicykla SUPERIOR?

Po Slovensku 10 €, pri bicykli od 1 000 € je doprava zdarma. Osobný odber na predajni je vždy zadarmo.

Poradíme ti s výberom Superior bicykla

Výrobná spoločnosť : BIKE FUN International s.r.o.
Adresa : Areál Tatry 1445/2, Kopřivnice, 742 21, Česká republika
E-mail : info@bikefunint.com

Ak potrebuješ radu...

Milan ti rád poradí
Milan
Milan

Ak potrebuješ radu...

Milan ti rád poradí